by
Gordon Planedin
Language: English
Release Date: May 23, 2013
If you were to go to a store to buy a pound of butter, you would take the butter off the shelf, and taking it to the cashier, you would pay for the butter. If the price was five dollars per pound, you would pay the five dollars and take it home. There would be an empty space on the shelf, but soon...